Torino uspješan u posljednjem kolu: Lulić i Lazio porazom okončali sezonu Serije A

Okončan je i treći meč posljednjeg kola Serije A u kojem je Torino slavio na svom terenu protiv Lazija rezultatom 3:1.

Torino i Lazio su danas igrali za prestiž i sedmu poziciju, a na kraju su se Bikovi radovali trijumfu.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda golijada u nastavku. U dvije minute domaći su postigli dva gola, Iago Falque u 51. i Saša Lukić u sljedećem napadu za vodstvo Torina.

Gosti se desetak minuta poslije vraćaju u meč golom Cire Immobilea, ali je konačnih 3:1 postavio Lorenzo De Silvestri deset minuta prije kraja.

Bosanskohercegovački fudbaler Senad Lulić odigrao je svih 90 minuta u posljednjem meču sezone za Lazio.