To definitivno više nije prošlogodišnji Real: Kraljevi priredili novo razočarenje

Prvu četvrtinu je dobio Khimki 22:24 da bi druga okončana rezultatom 20:20, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 42:44.

Gosti su dobili i treću dionicu 21:22, pa se u posljednju četvrtinu ušlo sa tri poena prednosti gostujuće ekipe što su uspjeli sačuvati u posljednjem periodu igre.

Goste je do pobjede vodio odlični Rice sa 18 poena i osam skokova, 13 je doda Shved, Augustiene 12 dok je Monia ubacio 11.

Kod Reala 17 poena je ubacio Sergio Rodriguez, Ayon je dodao 14 uz 15 skokova, Llull je ubacio 13, a Carroll i Reyes su utakmicu završili sa po deset poena.

Khimki je drugi sa omjerom 4-2 dok je Real posljednji sa omjerom 2-5.

Real Madrid-Khimki 82:85 (22:24, 20:20, 21:22, 19:19)