Tandem iz Dynamo Dresdena: Duljević asistirao Koneu za bod Nimesa protiv Nantesa

U utakmici 27. kola francuske Ligue 1 Nimes je na svom terenu remizirao sa Nantesom (1:1), a asistenciju kod pogotka domaćih upisao je Haris Duljedić.

Nimes je imao više loptu u svom posjedu u prvom poluvremeu, ali je Ludovic Blas u 27. minuti doveo Nantes u prednost od 0:1.

U 64. minuti Duljević je ušao sa klupe, a u 77. minuti asistirao je Moussi Koneu za poravnanje rezulata. Lopta je bukvalno pogodila bh. fudbaler i dobila se do Senegalca, ali asistencija mu je pripisana. Inače, njih dvojica su bili tandem svojevremeno i u Dynamo Dresdenu iz kojeg su i došli u Nimes.

Domaći su do kraja imali neke velike šanse da dođu do pobjede, a pokušali su Zinedine Ferhat i Florian Miguel, koji je u finišu isključen zbog drugog žutog kartona, ali ostalo je 1:1.