Svi ostali u čudu: Elviru Koljiću priznat pogodak koji je postigao rukom

Elvir Koljić, 26-godišnji bosanskohercegovački napadač, polako se vraća u golgetersku formu, a večerašnjim golom privukao je veliku pažnju i izazvao broje reakcije.

Koljić je postigao gol u gostujućem porazu Universitatea Craiove na gostovanju kod Sepsi Sf. Gheorghea (3:1), a bh. napadač pogodio je u desetoj minuti za 1:1.

Bh. napadač je u desetoj minuti našao ispred golmana domaćih, koji mu je odbranio udarac, ali lopte se odbila i pogodila Koljića u ruku, a potom završila u mreži.

Ništa ne bi bilo čudno da sudije nisu priznale gol našem napadaču, što je izazvalo brojne reakcije. Bio je to Koljićev četvrti gol u 19. nastupu za Universitatea Craiovu u prvenstvu ove sezone.