Sve otvoreno pred revanš: Duel Mezokovesda i Fehervara završen remijem, igrala tri bh. fudbalera

Odigran je danas i prvi duel polufinala mađarskog kupa, a sastali su se Mezokovesd i MOL Fehervar.

Na terenu su se našla čak tri bh. fudbalera, a utakmica je završena bez pobjednika 1:1.

Fehervar je u 12. minuti poveo preko Patkaija, a poravnanje je domaćim donio Pillar deset minuta prije kraja utakmice.

Za Mezokovesd su utakmicu počeli Dino Beširović i Marin Jurina, a obojica su zamijenjeni u 62. minuti, dok je kod Fehervara Armin Hodžić priliku dobio od 77. minute. Tada je zamijenio Kovacsa.

U revanšu je sve otvoreno, iako blagu prednost ima ekipa reprezentativca BiH Hodžića, zbog pogotka u gostima…