Superliga Turske: Hodžić donio trijumf Kasimpasi, poraz Konyaspora u gostima

Tri susreta 10. kola Superlige Turske odigrane su danas, a tek se očekuje od 17 sati veliki derbi između Fenerbahcea i Besiktasa.

Konyaspor je poražen u gostima kod Alanyaspora, 1:0. jedini pogodak djelo je Khoume Babacara u 37. minuti. U ovom susretu su igrala dva bh. reprezentativca – Amir Hadžiahmetović do početka drugog poluvremena, dok je Deni Milošević do kraja bio u igri.

Kasimpasa je savladala Genclerbirligi sa 2:0, a oba pogotka je postigao Armin Hodžić, u 17. i 25. minuti. Haris Hajradinović je odigrao cijeli meč, Hodžić je zamijenjen tri minute prije kraja.

Erzurumspor i Antalyaspor su podijelili bodove, 2:2.