Studentski centar novim trijumfom ostao na vrhu Druge ABA lige, sjajna partija Mageeja

Košarkaši Studentskog centra su danas u 12. kolu Druge ABA lige sa 94:86 savladali ekipu Slobode iz Užica.

Tako je Studentski centar ostao lider ovog regionalnog takmičenja, pošto je upisao jedanaestu pobjedu, a ima tek jedan poraz.

Sloboda je danas bolje otvorila utakmicu, prvu četvrtinu je dobila 24:18, ali već do poluvremena crnogorski tim preokreće rezultat u svoju korist i na odmor odlazi s vodstvom 45:48.

U nastasvku je prednost lagano zadržana i Studentski centar je slavio. Prvo ime susreta je bio Magee sa 32 poena i 6 skokova, a Slavković je dodao 17 poena.

Kod Slobode je 16 poena i 6 skokova imao Čvorović.

Nešto ranije je završena utakmice Podgorica – Zlatibor Čajetina, a Podgorica je slavila sa 79:76.