Stevanović postigao pogodak u remiju Servettea i St. Gallena, Demirović isključen

Bivši reprezentativac BiH Miroslav Stevanović bio je strijelac pogotka koji je postavio konačan rezultat u remiju St. Gallena i Servettea (1:1) u sklopu meča 30. kola švicarske Superlige.

Bivši nogometaš Borca i Željezničara je tako “izbio iz džepa” dva boda gostima iz St. Gallena, koji su tako uspjeli da preskoče Young Boys u trci za titulu prvaka Švicarske, ali umjesto da imaju tri boda više, njihova prednost je minimalna.

St. Gallen je vodio golom Vincenta Ruflija od 18. minuta, ali je Miroslav Stevanović postavio konačnih 1:1 u 61. minuti.

U ovom susretu za goste je nastupio mladi reprezentativac BiH Ermedin Demirović, ali nije se proslavio. U sudijskoj nadoknadi je isključen nakon što mu je pokazan drugi žuti karton.

Golove sa utakmice i isključenje Demirovića pogledajte OVDJE.