Stevanović lijepo asistirao u ubjedljivom porazu Servettea na domaćem terenu

Servette je upisao ubjedljiv poraz protiv Lausannea u 34. kolu švicarske Superlige (1:4), a asistenciju kod gola domaćih upisao je Miroslav Stevanović.

Lausanne je poveo pogotkom Bolingija u 11. minuti, a Da Chuna je udvostručio vodstvo u 19. minuti. Desetak minuta poslije Stevanović je lijepo asistirao za Kyeia, koji je smanjio na 1:2.

Ipak, do kraja Boligni je u 35. minuti povisio na 1:3, a Brazao je postavio konačan rezultat u 78. minuti.

Vrijedi istaći da je Servette igrao sa dva igrača manje određeni period. Sasso je u 70. minuti dobio drugi žuti karton, a Kone u 82. direktan crveni.

Ovo je bila 11. asistencija za Stevanovića ove sezone, a uz to ima i šest pogodaka.

Asistenciju Stevanovića možete pogledati OVDJE.