Srbija se “revanširala”: Ubjedljiv poraz juniorske reprezentacije BiH u Bačkoj Topoli

Srbija se "revanširala" juniorskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine i danas je u novoj prijateljskoj utakmici slavila sa ubjedljivih 4:0.

Srbija se “revanširala” juniorskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine i danas je u novoj prijateljskoj utakmici slavila sa ubjedljivih 4:0.

Podsjetimo, naš U-19 tim je prije dva dana savladao vršnjake iz Srbije sa 3:0 u Staroj Pazovi, a danas je odigran novi meč u Bačkoj Topli.

Mreže su mirovale u prvom poluvremenu, a svi golovi su viđeni u drugom dijelu utakmice. Srbiju je u prednost doveo Vladimir Miletić na početku drugog poluvremena.

Prednost domaćih udvostručio je talentovani igrač Bayern Munchena Nemanja Motika, a na 3:0 povećao je Nikola Petković, da bi konačan rezultat postavio Petar Ratko.