Srbija i Jamajka remizirale na Kirin kupu, debitovao bivši napadač Zvijezde 09

Srbija i Jamajka remizirale su na Kirin kupu u Japanu (1:1), a na ovom susretu veliki broj igrača upisao je debi za naše komšije.

Jamajka je bila nadmoćnija i više je napadala u prvom poluvremenu, a u 29. minuti Andre Gray, napadač Watforda, doveo je svoju reprezentaciju u prednost od 1:0.

Drugi dio utakmice donio je bolju igru izabranika Dragana Stojkovića, a poravnali su na 1:1 preko Strahinje Pavlovića u 61. minuti, što je na kraju bio i konačan rezultat.

Na ovom susretu za Srbiju je debitovalo čak deset fudbalera, a među njima bio je i Milan Makarić, nekadašnji napadač Zvijezde 09.