Spektakularan meč u Vigu: Dva preokreta, sedam golova i trijumf Seville

Utakmicom u Vigu između Celte i Seville kompletirano je 30. kolo La Lige, a vidjeli smo pravi spektakl, sedam golova, dva preokret i pobjedu gostiju.

Slavila je Sevilla sa sjajnih 3:4, a na poluvremenu je bilo 3:2 za domaće, koji su ispustili to vodstvo.

Prethodno je i Celta pravila preokret pošto su Andalužani vodili golom Koundea iz 7. minute, da bi Iago Aspas s dva gola donio prednost Celti. Pogađao je iz penala u 20. minuti, a onda i u 23. na dodavanje Suareza.

Fernando je u 35. minuti poravnao na 2:2, da bi Celti prednost u 43. minuti vratio Mendez.

U drugom dijelu Rakitić i Gomez kreiraju preokret Seville i donose joj tri boda.