Spektakl u Sloveniji: Šest golova, veliki preokret i pogoci Senijada Ibričića i Asmira Suljića

Sjajan meč odigran je u drugom kolu Prve lige Slovenije u kojem je Olimpija Ljubljana slavila protiv Domžala rezultatom 4:2, a veliki doprinos utakmici dali su bosanskohercegovački fudbaleri Senijad Ibričić i Asmir Suljić.

Već u prvom poluvremenu dobili smo golijadu. Igrao se 19. minut kada je Senijad Ibričić doveo u vodstvo goste, a onda je tri minute kasnije Sven Karić postiže još jedan gol za Domžale.

No, tu su gosti prestali da igraju. Prvo je Dobrovoljc postigao autogol u 31. minuti, da bi pred odlazak na odmor rezultat poravnao Asmir Suljić.

U nastavku Vitja Valenčić i Ante Vukušić donose drugu pobjedu za Olimpiju u isto toliko odigranih utakmica ove sezone.