Spektakl na Maksimiru: Dinamo i Rijeka remizirali u meču sa šest golova, Menalo asistirao

Fenomenalan meč su večeras na Maksimiru odigrali Dinamo i Rijeka u 3. kolu HNL, a završeno je remijem od 3:3.

U dva navrata je vodio Dinamo, a jednom Rijeka, te je na kraju završeno neriješenim rezultatom.

Dinamo je poveo golom Perića u 8. minuti, a Abass u 22. poravnava na 1:1. Potom asistenciju upisuje naš Luka Menalo, koji dodaje loptu do Majera, a on je šalje u gol Rijeke za 2:1.

Potom je uslijedio preokret Rijeke do kraja prvog dijela. Abass je postigao svoj drugi gol u 38. minuti, da bi za 2:3 pogodio Drmić u 43.

Drugi dio je donio samo jedan gol, a Oršić je u 60. minuti pogodio za konačnih 3:3.

Treba reći i da je Osijek remizirao 0:0 sa SLaven Belupom, a Amer Hiroš se našao u startnoj postavi domaćih.