Soldo: Podnijet ću prijavu protiv sudije Bjelice!

Podsjetimo, sudija Bjelica dijelio je pravdu na revanš utakmici polufinala Kupa Bosne i Hercegovine između Širokog Brijega i Radnika iz Bijeljine. Tim sa Pecare slavio je sa 2:1, ali je ispao, zbog poraza u prvom susretu od 1:0.

”Sudac Bjelica prekinuo je našu akciju označavanjem kraja poluvremena dok je lopta na putu u šesnaesterac Radnika bila u zraku. Pitao sam ga zašto kraj nije svirao kad lopta dotakne tlo, zašto je prekinuo akciju neprirodno. Rekao mi je da će me odstraniti, okrenuo sam se i otišao u svlačionicu. Kad sam želio krenuti prema klupi pred početak drugoga poluvremena četvrti sudac me upozorio da sam isključen. Pitao sam zašto, a on mi je rekao da je Bjelica kazao da sam ga psovao. To nije istina, podnijet ću prijavu Disciplinskom povjerenstvu NS BiH protiv njega,” rekao je za Sportske novosti Soldo.

Bjelica je dosudio sporan jedanaesterac za Radnik u drugom poluvremenu iz kojeg su gosti došli go koja koji ih je odveo dalje.