Šokantan finiš meča na Sardiniji za Parmu: Cagliari preokrenuo u nadoknadi i trijumfovao

Cagliari i Parma su se večeras na Sardiniji sastali u duelu dva davljenika na tabeli Serije A, a viđen je izvrstan meč i šokantna završnica za goste.

Palo je čak sedam golova, a domaćin je u sudijskoj nadoknadi, kada je gubio sa 2:3 stigao do dva gola i preokreta za slavlje od 4:3.

Parma je golovima Pezzelle i Kučke povela sa 0:2 već u prvih pola sata meča, a u finišu prvog dijela Pavoletti oživljava nadu Cagliarija i pogađa za 1:2.

U 59. minuti Parma stiže do 1:3 preko Mana, da bi na 2:3 sedam minuta poslije smanjio Marin.

Vodila je Parma sve do 91. minuta kada Pereiro pogađa za 3:3, a u četvrtoj minuti nadoknade Cerri pogađa za konačnih 4:3.

Čini se da je nakon ovog Parma definitivno ostala bez šansi za ostanak u Seriji A jer ima sedam bodova manje od Torina koji je u sigurnoj zoni, dok Cagliari ima pet bodova više više od Parme (25).