Šok u Njemačkoj za Manchester United, Wolfsburg i PSV prošli dalje

Manchester United je poveo u desetoj minuti golom Martiala, da bi samo tri minute poslije Naldo izjednačio, a Vierinha je doveo Vukove u prednost golom u 29. minuti.

Crveni đavoli su se vratili u 82. minuti autogolom Guilavouguija, ali radost tima sa Old Trafforda nije trajala mnogo, jer je Naldo drugim golom na utakmici postavio konačnih 3:2 u 84. minuti.

U drugoj utakmici ove grupe PSV je savladao CSKA i tako potvrdio prolazak dalje. Nije bilo golova sve do 76. minute kada je dosuđen penal za CSKA, a siguran sa bijele tačke bio je Džagoev.

Ipak, dvije minute poslije De Jong je pogodio za 1:1, a u 85. minuti Propper je pogodio za konačnih 2:1 i veliki uspjeh holandskog tima – plasman u nokaut fazu Lige prvaka.