fbpx

Snimak iz drugog ugla: Da li je Sivac ipak ispravno dosudio prekršaj Crnkića nad Soldom?

Na utakmici četvrtine finala Kupa Bosne i Hercegovine između Zrinjskog i Tuzla Cityja viđen je jedan sporni detalj kada je poništen pogodak Tuzlacima, a sada su Plemići objavili snimak ove situacije iz drugog ugla.

Sporni detalj viđen je u 72. minuti kada se golman Antonio Soldo poigravao, a loptu mu je ukrao Nermin Crnkić i postigao pogodak, koji je sudija Ermin Sivac poništio zbog navodnog faula.

Iz tuzlanskog kluba su burno reagovali, a na zvaničnoj Facebook stranici objavili su da su im i predstavnici mostarskog kluba priznali da im je poništen čist gol.

Na kraju su Plemići slavili sa 2:1 i plasirali se u polufinale, a sažetak utakmice Zrinjski je objavio na Facebook stranici uz posebnu pažnju na detalj iz 72. minute.

Sažetak utakmice možete pogledati OVDJE, a sporni detalj je na 1:20 i prosudite sami da li je Sivac donio ispravnu odluku.