Skroman učinak Muse i Gordića u pobjedi Cedevite

Cedevita je već u prvoj dionici pokazala u kojem smjeru će ići ova utakmica, te su nakon deset minuta igre imali prednost od osam poena razlike (22:14).

U drugoj četvrtini gosti su uspjeli da pariraju domaćem sastavu, te je ovaj dio završen sa po 17 poena na obje strane, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 39:31. Treći period igre uglavnom se igrali koš za koš, a Cedevita je na kraju ipak riješila ovaj period u svoju korist sa dva poena razlike.

U posljednjih deset minuta domaći su samo povećali svoju prednost, te je nakon 40 minuta na semaforu stajao rezultat 77:63.

Pobjedničku ekipu su predvodili odlični Miro Bilan sa 20 poena i Pullen sa 17. Džanan Musa je postigao tri poena, te upisao pet skokva i dvije asistencije, dok je Nemanja Gordić upisao dva poena te šest skokova i pet asistencija, a naš dvojac učestvovao je u jednoj od sjajnih akcija domaće momčadi.

U poraženom sastavu bolji od ostalih bio je Jevtovic sa 24 poena i Todorović sa 12.