Sjajan meč Basaksehira: Majstorski gol i asistencija Višće u ubjedljivoj pobjedi nad Malatyom

Fudbaleri Basaksehira upisali su ubjedljiv trijumf rezultatom 4:1 protiv Malatyaspora uz odličan doprinos bosanskohercegovačkog reprezentativca Edina Višće.

Višća je na fenomenalan način pogodio u 22. minuti i načeo mrežu gostiju. Na volej mu se odbila lopta koju je boksovao golman Malatye, a onda je fantastičnim udarcem pogodio nebranjeni dio mreže i tako istakao kandidaturu za gol sezone.

Samo pet minuta kasnije Demba Ba je povisio vodstvo domaćih, da bi Višća u 34. minuti asistirao Irfancanu Kahveciju za 3:0. Do poluvremena i Mustafa Tekdemir je pogodio za 4:0.

U nastavku domaći su ‘stali na loptu’, a trener je odlučio odmoriti pojedine važne igrače među kojima je i Edin Višća.

Adis Jahović je uspio samo postići utješni gol za goste i tako postaviti konačnih 4:1.

Sve golove sa utakmice možete pogledati OVDJE!