Široki posustaje: I Vitez ”otkinuo” bod Širokobriježanima

Utakmica u Vitezu počela je izvanredno za domaće, jer je iskusni Velibor Đurić već u 6. minuti nakon greške Borisa Pandže doveo svoj tim u vodstvo od 1:0. Ipak, Širokobriježani su ekspresno uzvratili pa je već u 10. minuti Kresinger poravnao na 1:0.

U 12. minuti Kapetan je imao novu dobru šansu za Vitežane, ali nije najbolje šutirao, a iako je ekipa Branka Karačiča u prvih 45 minuta imala više od igre, na poluvrijeme se otišlo sa 1:1.

Široki je u nastavku imao više od igre, ali sve je to bilo prilično jalovo i bez pravih šansi. Do kraja u borbenoj utakmici ipak nije bilo pravih uzbuđenja i ostalo je 1:1. Rezultat koji ne odgovara previše nijednoj ekipi.

Vitez-Široki Brijeg 1:1 (Đurić 6′ / Kresinger 10′)

Vitez: Tirić, Jurić, Muminović, Pezo, Livančić, Vidović, Pilipović, Barišić, Kapetan, Anastasov, Đurić.

Široki Brijeg: Soldo, Pandža, Barišić, Krstanović, Baraban, Landeka, Ćorluka, Kožulj, Ajayi, Kralić, Kresinger.