Sinan Ramović postigao prvijenac u novom klubu, Samir Efendić odigrao cijeli meč

Veznjak Sinan Ramović je prije nekoliko mjeseci napustio sarajevski Željezničar, a potom se skrasio u Švicarskoj, u tamošnjem drugoligašu Lausanne Ouchyju.

Ramović je večeras stigao i do svog prvijenca, a pogodio je u visokoj pobjedi svog tima nad Chiassom od 4:1.

Ovaj fudbaler rodom iz Goražda bio je strijelac gola za 2:0 u 35. minuti utakmice, a asistirao mu je Lahiouel.

Golove su za domaće još postizali i Gazzetta, Ndongo i Abdullah, a jedini gol za goste postigao je Affolter.

Ramović je igru napustio u 71. minuti, a pored njega je za Laussane Ouchy večeras igrao i Samir Efendić, doskorašnji defanzivac Tuzla Cityja.