Sin legende Rossonera postigao gol: Milan u gostima savladao ekipu Spezije

Fudbaleri Milana su danas u 6. kolu italijanske Serije A slavili gostujući trijumf nad Spezijom od 1:2.

U prvom dijelu nije bilo golova, ali drugo donosi mnogo više uzbuđenja, a Rossoneri na kraju slave nakon malo drame u finišu.

Sin legendarnog Paola Maldinija, 19-godišnji Daniel Maldini je u 48. minuti postigao gol na asistenciju Kalulua i doveo Milan u vodstvo od 0:1.

Spezia se deset minuta prije kraja meča vraća u isti, a mrežu Maignana tada trese Verde, koji pogađa za 1:1.

Ipak, Milan je smogao snage da u finišu uzvrati i dođe do pobjede, pošto je u 87. minuti Brahim Diaz na dodavanje Saelemaekersa pogodio za konačnih 1:2.