Servette slavio u gostima kod Lausanne, Miroslav Stevanović upisao novu asistenciju

Servette je večeras u 15. kolu švicarske Superlige sa 0:3 u gostima savladao Lausanne.

Domaćin je u posljednjoj minuti prvog dijela ostao s igračem manje zbog drugog žutog kartona za Puertasa, a Servette je u nastavku to iskoristio.

Slomio je otpor domaćina Servette već u 49. minuti preko Kyeija, a njemu je asistirao Miroslav Stevanović, što je za reprezentativca BiH jedanaesta (11.) asistencija sezone u Superligi. Ima i dva gola na 14 utakmica.

Vodstvo Servettea udvostručio je Imeri u 67. minuti, a konačnih 0:3 dvije minute prije kraja postavlja Antunes.

Stevanović je bio i igrač ove utakmice, a za svoj sjajan nastup dobio je veoma visoku ocjenu 8.7!