Serie A je oko 18 godina čekala Engleza poput Abrahama: Roma slavila na Olimpicu protiv Torina

Roma je u utakmici 14. kola Serije A pobijedila Torino na Olimpicu sa minimalnih 1:0, a jedini pogodak za Vučicu postigao je Tammy Abraham.

Na početku utakmice nije bilo velikih šansi, a u 32. minuti Tammy Abraham je pogodio na asistenciju Henrikha Mkhitaryana. Tako je Abraham postao prvi Englez koji je u jednoj sezoni Serije A postigao najmanje četiri gola, a posljednji je to učinio Jay Bothroyd u dresu Perugije u sezoni 2003/04. Istina, nije mnogo Engleza ni igralo u proteklom periodu, a sigurno da je najzvučnije ime David Beckham koji je nosio dres Milana.

Engleski napadač imao je još jednu dobru priliku u finišu prvog dijela, ali odbranio je golman Torina. Gosti su u drugom dijelu kontrolisali igru i napadali, međutim nisu uspjeli doći do gola. Vučica nije u drugom poluvremenu uspjela nijednom šutirati u okvir gola protivnika.