Senzacija u Francuskoj: PSG imao vodstvo na poluvremenu, na kraju poraz od Nantesa

Paris Saint Germain je doživio šokantan poraz na svom terenu od Nantesa rezultatom 1:2 u 29. kolu francuske Lige 1.

Parižani su prošli preko Barcelone u četvrtfinale Lige prvaka, ali su doživjeli neugodan poraz od Nantesa na svom terenu večeras.

Da stvari budu još impresivnije, PSG je na poluvremenu imao prednost golom Juliana Draxlera iz 42. minute.

Tada niko nije pomišljao da bi u nastavku mogli vidjeti preokret, ali se to dogodilo. Randal Kolo je nakon sat vremena igre poravnao rezultat, da bi samo 10 minuta kasnije Moses Simon šokirao domaćina.

Ovim porazom PSG je ostao sa tri boda manje u odnosu na lidera Lille, ali i sa jednakim brojem bodova kao trećeplasirani Lyon, tako da bismo ove sezone konačno mogli vidjeti dramu u borbi za prvaka Francuske.