Sarajevo vodi na poluvremenu: Handžić matirao Varvodića za prednost bordo tima

Završeno je prvo poluvrijeme posljednje utakmice četvrtfinala Kupa BiH, a Sarajevo nakon prvih 45 minuta vodi protiv Zrinjskog sa 1:0.

Bordo tim bolje otvara meč i dva puta prijeti preko Jasmina Mešanovića, koji prvo sa distance šutira u dobro postavljenog Varvodića, a nedugo nakon toga poslije odlične finte iskosa šutira tik pored stative gostiju.

Dugo smo nakon toga čekali na nova uzbuđenja, a Zrinjski je praktično bio bezopasan bez ijednog udarca ka golu. Nije ga bilo ni u 31. minuti, ali je tada imao dobru šansu Ivančić. Ipak, u posljednji tren je ispred njega reagovao Kovačević.

Do gola Sarajevo dolazi u 38. minuti kada Dupovac sjajno proigrava Handžića, on izlazi oči u oči s Varvodićem i matira ga za 1:0.