Sarajevo remiziralo s Radničkim, Mustedanagić pokazao da će biti veliko pojačanje

Nakon remija prije nekoliko dana sa ukrajinskom ekipom Desna, fudbaleri Sarajeva i danas su odigrali neriješeno protiv Radničkog iz Niša (2:2).

Poveo je sedmoplasirani tim Superlige Srbije prelijepim golom Dejana Melegau 29. minuti, da bi zatim novi nogometaš Sarajeva Zinedin Mustedanagić sjajnim šutem zatresao mrežu za 1:1 četiri minute prije kraja prvog poluvremena.

Da će biti veliko pojačanje za bordo tim, mladi reprezentativac BiH Mustedanagić je potvrdio i u 67. minuti, kada je na asistenciju Cruza poentirao za vodstvo Sarajeva od 2:1.

Osam minuta kasnije Radnički je izjednačio nakon kornera, ispostavilo se da će rezultat 2:2 biti i konačan.

Mustedanagić je i u finišu meča stvorio sebi još jednu priliku, ali njegov udarac je zaustavljen.

Sarajevo je nastupilo u sastavu: Džafić, Miličević, Kurdić, Šabanović, Islamović, Đokanović, Oremuš, Mustedanagić, Milanović, Jukić, Handžić.