Sarajevo nakon preokreta poraženo od Mariupola

Ekipa Sarajeva remizirala je sa ukrajinskim Mariupolom rezultatom 1:1 u prijateljskom susretu odigranom u Antaliji.

Ekipa Sarajeva poražena je od Mariupola rezultatom 1:2 u prijateljskom susretu odigranom u Antaliji.

Meč je počeo izuzetno otvoreno na obje strane, a Sarajevo je imalo nešto više dobrih prilika. Prvu je propustio Mersudin Ahmetović, a onda i Anel Hebibović, no promjene rezultata nije bilo.

Bez golova se otišlo na odmor, a onda drugo poluvrijeme Krste Velkoski otvara pogotkom, čime je Sarajevo došlo u vodstvo. Ipak, nije se dugo čekalo na odgovor, pa su Ukrajinci poravnali u 54. minuti.

Mariupol je uskoro došao i do potpunog preokreta, pa je rezultatom 1:2 završen ovaj susret.

Sarajevo: Pavlović, Hodžić, Bekić, Adukor, Šofranac, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Hebibović, Halilović Ahmetović

Mariupol: Halchuk, Kiryukhantsev, Yavorsky, Dava, Demiri, Dedechko, Mishnyov, Totovytsky, Bolbat, Boryachuk, Churko