Sport Centar

Royal Jelly Liga srednjih škola: Utakmice drugog kola donijele malo golova, ali odličan fudbal

-

Royal Jelly Liga srednjih škola: Utakmice drugog kola donijele malo golova, ali odličan fudbal

Vrijedi istaći da su ovaj projekat podržali Royal Jelly, FIT keks, Sprind, te Coca-Cola HBC B-H d.o.o Sarajevo sa vodom Olimpija.

Pridružite se i našoj Facebook stranici Liga srednjih škola.

REZULTATI I STRIJELCI

JU Srednja građevinsko – geodetska škola – JU Elektrotehnička škola za energetiku 1:0 (Maslo)

JU Srednja građevinsko – geodetska škola: Adi Maslo, Enes Mehonić, Amir Grošić, Alija Ahmetović, Edis Kurtović, Senaid Mahmutović, Faruk Medić, Kemal Ibrišimović, Mujo Tarić, Ermin Mešić, Amir Heljić, Renato Kurtušić, Ramiz Rotić, Senad Sadikovićč, Amer Mujala, Faris Dukić, Edin Kosterovac.

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Reuf Bajrić, Haris Murić, Elmir Murtić, Admir Hodžić, Alem Subašić, Hamza Kalajdžisalihović, Nedim Musić, Riad Hećo i Anes Šaćirović.

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije – Mašinska tehnička škola Vogošća 1:4 (Bemir Mustafić / Šahbazović Kenan, Mirza Brdarić, Dervišagić Kenan, Đokanović Andrej)

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Bozalija Mirnes, Duraković Elvir, Hafizović Mahir, Mustafić Bemir, Dacić Irfan, Edis Mušović, Omerbegović Faris, Šašivarević Sandro, Krakonja Semir, Rizvan Alen, Mahir Benjamin, Ermin Omerović

Mašinska tehnička škola Vogošća:  Belmin Dizdarević, Emir Kolak, Dražen Liješnić, Andrej Đokanović, Aleksa Vintonji, Nemanja Nikolić, Kenan Šahbazović, Adin Čičkušić, Mirza Brdarić i Edvin Čardaković, Zoran Blagojević

Perzijsko-bosanski koledž – Gazi Husrev-begova medresa 0:0

Perzijsko-bosanski koledž: Zejid Smajić, Mahir Rezaković, Halim Muratović, Ahmed Ramić, Almin Dedić, Haris Očuz, Meris Smajić i Akif Suljić.

Gazi Husrev-begova medresa: Hamza Mujić, Alija Mehić, Almin Podrug, Vedad Kršić, Semir Mujkić, Bilal Kovačević, Midhat Ešpić, Bilal Vuković, Zejd Svraka, Tarik Mujkić, El Kerim Dželilović, Rijad Pajić, Harun Fatić, Muhamed Kadrić, Abid Mujić, Muhamed Purak, Ajnan Talić, Hamza Korkutović, Harun Huseinbašić, Hamza Brkanović.

Željeznički školski centar Sarajevo – Gimnazija Dobrinja 3:2
(Kruščica Anes, Alić Ajdin, Čičko Hidajet / Kahriman Amir, Ožegović Rijad)

Željeznički školski centar Sarajevo: Bajrić Semir, Begović Elvis, Pečenković Fadil, Zulčić Rijad, Herceg Mateo, Alić Ajdin, Huskić Samir, Hadžić Vedad, Čičko Hidajet, Kručica Anes

Gimnazija Dobrinja: Usame Čolaković, Faris Bečović, Kerim Tutundžić, Amir Kahriman, Benjamin Trnka, Rijad Berberović, Eldin Karkelja, Rijad Ožegović, Tarik Mehićević, Amar Đozić, Nedim Hadžialić, Hamza Ahmedspahić.

Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti – Prva gimnazija 2:1 (Kadrić Adin, Zuberović Ahmed / Skopljak Mak)

Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Adin Kadrić, Armin Bulbul, Adi Bešić, Evin Kustura, Sanjin Paripović.

Prva gimnazija: Armin Bijedić, Anel Mandal, Mak Skopljak, Adis Murto, Denis Salihić, Berin Selimović, Aner Opijač, Benjamin Hrbenić, Faris Mujezinović, Fejzullah Ždralović, Omar Tahat, Ermin Džanko, Dževad Delalić.

Srednjoškolski centar Vogošća – Srednja zubotehnička škola 7:0 (Imamović Armim 2x, Stefan Bošnjak 2x, Šefkija Resić, Amir Velić, Agić Harun)

Srednjoškolski centar Vogošća: Vedad Kobiljak, Isak Badić, Armin Imamović, Stefan Bošnjak, Harun Agić, Armin Milavica, Nedim Bjelić, Numan Kurdić, Sanin Klarić, Alen Mustafić, Šefkija Resić.

Srednja zubotehnička škola: Edis Bajramović, Faris Kurtić, Amar Turbić, Đenan Mujezinović, Armin Osmanović, Kerim Bukva, Alen Nuhanović, Emir Đurđević, Imran Memović.

Srednja ekonomska škola – Srednja ugostiteljsko – turistička škola 1:6 (Osman Baručija / Deni Sarvan 2x, Nedim Divjan, Rijad Mahović, Salem Ogrešević, Faris Cernica)

Srednja ekonomska škola: Ahmet Baltić, Benjamin Zukanović, Nermin Dedajić, Adi Omanović, Haris Tahirović, Faris Gredić, Rijad Bečirević, Osman Baručija, Haris Aljović.

Srednja ugostiteljsko – turistička škola: Imer Ahmeti, Rijad Mahović, Nedim Divjan, Armin Semić, Salem Ogrešević, Deni Sarvan. Mirza Hasančić, Faris Cernica, Kerim Bajramović, Haris Baličevac.

Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju – Međunarodna srednja škola 0:2 (Harun Konjić 2x)

Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju: Emir Drnda, Arif Meštrovac, Sejdi Islami, Eldin Čehić, Derviš Čehić, Kerim Crnovčanin, Alen Mostarlić, Mirza Mašić.

Međunarodna srednja škola: Nadir Sadović, Harun Konjić, Enis Albasti, Hamza Gorušanović, Amar Gološ, Said Bozalija, Ahmed Alda, Dahaman Abdulwahed, Bilal Brajlović, Emir Karavdić.

mechelenterry stotts
KOMENTARI

KOMENTARI