Rijetko viđena drama na Parku Pričneva: PSG došao do pobjede i iskoristio kiks Lillea

Paris Saint-Germain iskoristio je jučerašnji kiks Lillea protiv Montepelliera, a danas su u nevjerovatnoj drami protiv St. Etiennea slavilirezultatom 3:2 i došli na bod od prvog mjesta.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a PSG je imao nekoliko dobrih šansi. Prijetili su Kylian Mbappe, Pablo Sarabia i Danilo, ali mreže su mirovale.

Nije bilo mnogo uzbudljivo i na startu drugog dijela, ali u 78. minuti Denis Bouanga je doveo St. Etienne u prednost. PSG je uspio na krilima Mbappea napraviti preokret. Sjajni Francuz je pogodio prvo u 79. minuti, a potom u 87. minuti sa bijele tačke.

St. Etienne je priredio šok Parižanima u drugoj minuti sudijeske nadoknade kada je Romain Hamouma pogodio za 2:2, ali to nije bio konačan rezultat jer je Mauro Icardi dvije minute poslije pogodio za pobjedu PSG-a od 3:2.