Riad Bajić postigao izjednačujući pogodak za Bresciju minut nakon što je ušao u igru

Tek što je ušao u igru, Riad Bajić je postigao gol za Bresciju u meču protiv Coma. Ipak, njegov tim nije izbjegao prvi poraz u Seriji B ove sezone.

Gosti su na stadionu mario Rigamonti poveli preko ALberta Cerrija već u 14. minuti, da bi pred kraj prvog poluvremena izjednačio veteran Rodrigo Palacio. Como do novog vodstva stiće početkom drugog dijela preko Antonina La Gumine.

Bajić u igru ulazi u 83. minuti, da bi ubrzo nakon toga postigao gol glavom na centaršut Palacija. To je njegov treći gol ove sezone u Seriji B.

Pogodak bh. napadača možete pogledati OVDJE.

Ipak, do kraja meča Como golovima Bellema i Gliozzija dolazi do iznenađujuće pobjede od 2:4.