Košarkaški reprezentativac BuiH Adin Vrabac i iduće sezone će nositi dres Sparsa, nakon što je potpisao novi ugovor sa sarajevskim klubom.
Adin Vrabac (1994) je dijete OKK Spars, u kojem je proveo 11 godina. Također je igrao za njemački Trier, beogradski Partizan, španski Tenerife te Hamburg Towers.
“U Sparsu sam napravio svoje prve košarkaške korake i prema ovom klubu imam velike emocije i osjećam porodičnu atmosferu. Ovo je klub kojem se uvijek rado vraćao, pa čak i onda kada sam nosio boje drugih klubova” , rekao je Vrabac
Na pitanje šta očekuje od naredne sezone, u kojoj Spars igra na dva fronta (Prvemnstvo BiH i ABA 2 liga) rekao je :
“Očekujem da će ovaj tim, zajedno sa našim trenerom napraviti pozitivnu atmosferu i da ćemo uz timski rad praviti dobre rezultate.“