Remi Basaksehira i Konye: Hadžiahmetović počeo meč, s klupe ga zamijenio Milošević

Ekipa Basaksehira je u 28. kolu turske Superlige u Istanbulu na stadionu Fatih Terim ugostila Konyaspor, a u njihovom okršaju nismo dobili pobjednika pošto je završeno 1:1 i podjelom bodova.

Dugo smo čekali golove na stadionu Fatih Terim, a oni su došli u samom finišu meča.

Poveo je Konyaspor u 79. minuti kada je Cikalleshi pogodio za radost gostiju i vodstvo od 0:1, ali je Basaksehir imao snage da uzvrati i spasi se poraza.

Konačnih 1:1 je u 85. minuti meča postavio iskusni golgeter Demba Ba.

Za goste je od prve minute igrao Amir Hadžiahmetović koji se potpuno oporavio od povrede, a na terenu ga je u 67. minuti zamijenio drugi Zmaj Deni Milošević, koji je tako dobio šansu s klupe za rezerve.

Amar Rahmanović je meč presjedio na klupi, dok Ibrahima Šehića i Edina Višće opet nije bilo u kadru za meč zbog povreda od kojih se i dalje oporavljaju.

Konyaspor je trenutno na 32 osvojena boda i na 12. poziciji na tabeli, dok je Basaksehir četiri mjesta ispod sa šest bodova manje.