Radnik odnio puni plijen iz Viteza

Gledaoci na stadionu u Vitezu su gledali vrlo borbenu utakmicu. Igra se većinom odvijala na sredini terena, a u prvom poluvremenu obje ekipe nisu imalie pravu priliku pred golom protivnika.

Prvih 45. minuta su obilježila dva crvena kartona. Kod domaćina je pocrvenio Jevtić, a kod gostiju je Jakovljević zaradio isključenje. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0.

U nastavku u Vitezu smo gledali sličnu liku na terenu. Obje ekipe su teško dolazle do protivničkog gola i gledaoci u Vitezu su gledali jednu od najlošijih predstava u prvom dijelu sezone PLBiH.

Ipak, pred sami kraj utakmice, tačnije u 88. minuti, gosti preko Obradovića stižu do gola i velike pobjede, čime su ostalei jdina neporažena ekipa kad su u pitanju gostujuće utakmcie u rvom dijelu sezone

Vitez – Radnik Bijeljina 0:1 (Obradović 88’)

VITEZ. Tirić, Jevtić, Muminović, Basara, Pezo, Šantić, Livančić, Pilipović, Anastasov, Fajić, Đurić.
RADNIK: Avdukić, Hodžić, Beširević, Jakovljević, Memišević, Lazić, Hadžić, Obradović, Ostojić, Jakovljević, Šećerović