PSG preokretom do pobjede protiv St. Etiennea, Messi namjestio dva gola Mbappeu

Paris Saint-Germain je nakon preokreta došao do pobjede protiv St. Etiennea u utakmici 26. kola Ligue 1, a sjajne partije odigrali su Lionel Messi i Kylian Mabappe.

Nakon prilika Danila na jednoj i Zaydoua Youssoufa na drugoj strani, Denis Bouanga je u 16. minuti doveo St. Etienne u prednost protiv Parižana.

Imali su domaći neke šanse i u nastavku, a u 42. minuti Messi je fantastično uposlio Mbappea, koji je poravnao rezultat na 1:1, čime se i otišlo na odmor.

Messi je u 47. minuti promiješao odbranu domaćih i još jednom uposlio Mbappea za potpuni preokret. Danilo je pet minuta poslije povisio na 3:1 na asistenciju Mbappea. PSG je imao još dobrih prilika, no rezultat se nije mijenjao.