PSG pred pobjedom nad Cityjem: Lionel Messi postigao prelijep prvijenac u dresu Svetaca

U 74. minuti utakmice PSG - Manchester City, Lionel Messi je postigao svoj prvijenac za klub iz Pariza.

U 74. minuti utakmice PSG – Manchester City, Lionel Messi je postigao svoj prvijenac za klub iz Pariza.

Tako je donio svom klubu prednost od 2:0 i Sveci su sada pred pobjedom. Mbappe je divno ostavio loptu Messiju na ivici kaznenog prostora, a Messi je potom postigao prelijep gol lijevom nogom.

Treba napomenuti da je Messi do ovog trenutka zaista igrao skromnu partiju, te smo ga vidjeli u jako malom broju ofanzivnih akcija domaćina…

Pogledajte kako je postigao lijep gol OVDJE!