PSG laganom pobjedom otvorio novu sezonu, debitovao Haris Duljević

Ekipa Paris Saint Germaina je na svom Parku prinčeva večeras odigrala svoju utakmicu prvog kola Ligue 1, te savladala Nimes sa laganih 3:0.

Rutinski je posao odradio tim Thomasa Tuchela, a u strijelce su se upisivala tri različita igrača.

Mrežu Nimesa je načeo Edinson Cavani iz penala u 24. minuti, da bi u nastavku trijumf PSG-a potvrdili Mbappe i Di Maria za konačnih 3:0.

U dresu Nimesa je večeras svoj debitantski nastup upisao i Haris Duljević, koji je priliku za igru dobio od 72. minute utakmice.

Za tih 20-ak minuta je uspio kreirati jednu šansu za svog saigrača Riparta, koji se ipak nije snašao pred golom Areole.