Prvi meč na pripremama u Antaliji: Fudbaleri Čelika poraženi od kazahstanskog Taraza

Fudbaleri Čelika poraženi su u pripremnom meču odigranom u Antaliji rezultatom 1:2 protiv kazahstanskog Taraza.

Kazahstanci su poveli rano, ali je Ermin Huseinbašić poravnao rezultat u posljednjem minutu prvog dijela. Do kraja susreta trener Čelika je izvršio veliki broj promjena, a Taraz je uspio doći do trijumfa.

Startnih 11 Čelika: Pavlović; Resić; Musić; Horić; Vrhovac; Mahmić; Žuna; Bajraktarević; Mahmutović Grahovac; Huseinbašić.

“Prvo poluvrijeme je bilo dobro, dok je trener u drugom poluvremenu odlučio dati priliku novim igračima“, saopštili su iz NK Čelik.

U drugom poluvremenu igrali su: Nurković; Resić; Čubara; Keita; Mešić; Vardo; Bjeloš; Camara; Vujašin; Cenaj i Aganspahić