Prvi bh. klub koji se “opekao”: VAR poništio gol Adisa Hadžanovića za Tuzla City

Bh. premijerligaš Tuzla City u ovim trenucima igra prijateljski meč s Osijekom na Gradskom vrtu, a rezultat nakon prvih 45 minuta je 4:1 za domaće.

Zanimljiva scena se desila u finišu prvog dijela, kada je sudija nakon asistencije VAR tehnologije, koja je prisutna na današnjoj utakmici, poništio pogodak Tuzlaka.

Tada je na asistenciju Voje Ubiparipa pogodio Adis Hadžanović, ali je uz konsultaciju VAR-a zaključeno da se napadač Tuzla Cityja poslužio rukom.

Tim iz Simin Hana je tako postao prvi iz naše države koji se “opekao” o VAR tehnologiju…