Prvenstvo BiH za košarkaše: Sparsi sjajnom igrom u posljednjoj četvrtini savladali Promo

U 10. kolu Prvenstva Bosne i Hercegovine za košarkaše, Sparsi su kao gosti savladali Promo iz Donjeg Vakufa rezultatom 54:66.

Domaći sastav je pružio jak otpor bh. viceprvaki i čak je vodio nakon prvog dijela sa 42:38. U egalu je bila i treća dionica, ali je sarajevski sastav odigrao furioznih deset minuta u posljednjoj četvrtini i na kraju je slavio.

Kamenjaš je sa 14 koševa bio prvo ime u pobjedničkoj ekipi, a pratili su ga Memić i Buza sa po 10 ubačaja.

Kod Proma najefikasniji je bio Carble sa 15 poena, a solidan je bio i Mustafica sa 9 koševa.