Prva liga FBiH: Zvijezda sjajnim golom Fačića priredila iznenađenje, Radnik ubjedljiv protiv Bratstva

Zvijezda iz Gradačca je nakon tri vezana poraza konačno upisala pobjedu u Prvoj ligi FBiH, i to na gostovanju kod favorizovane Čapljine.

Gosti su poveli u 18. minuti preko Kenana Šarića, izjednačio je Gabrijel Zubac u 39. sa bijele tačke te su s tim rezultatom ekipe otišle na odmor. Iznenađujuću pobjedu Zvijezdi je donio Eldin Fačić u 74. minuti nevjerovatnim golom, skoro sa centra terena.

Naravno, nakon susreta uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici Zvijezde…

U drugoj današnjoj utakmici 14. kola, Radnik je u Hadžićima bio ubjedljiv protiv Bratstva (3:0). pobjedu “fenjerašu” donijeli su golovi Konjhodžića, Šehića i Jusupovića.