Prva liga FBiH: Zvijezda golovima Huseinbašića i Živkovića došla do trijumfa u komšijskom derbiju

U lijepom nogometnom ambijentu na Banji Ilidži danas je odigran komšijski derbi između Zvijezde i Gradine.

U uvodu susreta četvrtog kola Prve lige FBiH nešto su bolje djelovali gosti, ali do vodstva ipak dolazi gradačački tim preko Ermina Huseinbašića u 15. minuti. Nakon toga izmjenjivale su se šanse na obje strane, da bi u 52. minuti Marko Živković prelijepim pogotkom, udarcem sa nekih 25 metara, udvostručio prednost domaćina.

Do kraja više nije bilo golova, susret je okončan rezultatom 2:0 u korist Zvijezde, koja je tako zabilježila prvu pobjedu ove sezone.

Ranije danas GOŠK je savladao Jedinstvo sa 2:1.