Prva liga FBiH: Sigurni trijumfi TOŠK-a i Čapljine, odlično Goražde uspješno i na gostovanju Radniku

Odigrana su tri preostala meča 23. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a domaće pobede upisali su TOŠK i Čapljina.

Fudbaleri TOŠK-a slavili su siguran trijumf kod kuće protiv Budućnosti rezultatom 2:0. Već u prvom dijelu poluvremena Kapetan donosi prednost domaćinu.

U nastavku je bilo prilika na obje strane, a konačnih 2:0 postavlja Mujagić na asistenciju Kurdića. Ostalo je 2:0.

Ekipa Čapljine do vrijedna tri boda stigla je na svom terenu protiv Orašja rezultatom 2:0.

I u ovom meču po jedan gol u oba poluvremena postignut je za pobjednički sastav. Strijelci su bili Novaković i Mirković.

Jedini gostujući trijumf ostvarila je ekipa Goražda rezultatom 2:1 protiv Radnika u Hadžićima. Strijelci za goste bili su Islamagić i Blagojević, dok je utješni gol za Radnik postigao Memić.