Prva liga FBiH: Olimpik bez pobjede drugu utakmicu zaredom, skok Goražda na drugo mjesto

Lider Olimpik je drugu utakmicu zarediom bez pobjede u Prvoj ligi FBiH. Ponovo su sarajevski Vukovi bili pred trijumfom, ali ipak ostali bez cijelog plijena u Banovićima.

Lider Olimpik je drugu utakmicu zaredom bez pobjede u Prvoj ligi FBiH. Ponovo su sarajevski Vukovi bili pred trijumfom, ali ipak ostali bez cijelog plijena u Banovićima.

Poveli su nogometaši prvoplasirane ekipe Prve lige FBiH u 35. minuti preko Idriza Džafića te se rezultat nije mijenjao do 77. minute. Tada je bivši napadač Slobode Anel Husić poentirao za Budućnost i postavio konačnih 1:1.

GOŠK je kiksao na gostovanju kod Metalleghea i izgubio 1:0, što je iskoristilo Goražde te golovima Tatara i Hrelje došlo do pobjede nad Slavenom i drugog mjesta na ljestvici.