Prva liga FBiH: Nestvaran preokret Jedinstva u Bihaću, Vis Simm-Bau u finišu do boda

Još četiri meča 26. kola Prve lige FBiH završena su, a Vis Simm-Bau je u samom finišu meča uspio da izbori bod koji će mu dosta značiti u borbi za opstanak.

Goražde je vodilo sa 2:0 pošto su Golove za domaći tim postizali su Mihajlović u sudijskoj nadoknadi prvog dijela i Jazvin nakon kornera u 63. minuti, a gosti iz Kosove se bude u finišu. Tek u 84. minuti smanjuju na 2:1 preko Mahmutovića, ali Dizdarević u 90. minuti pogađa za 2:2 i veliki bod za Vis Simm-Bau.

Igman je bio na pragu pobjede u Bihaću, ali viđen je nestvaran preokret Jedinstva u nadoknadi. Čubara je u 83. minuti doveo Igman u vodstvo, ali onda slijedi preokret. Čakić je prvo u 90. minuti poravnao na 1:1, a potom Rijad Pljevljak donosi potpuni preokret i slavlje Jedinstvu u nadoknadi, kada pogađa za 2:1.

TOŠK je golom Mujagića savladao Travnik na svojim Lukama, a Bratstvo je sa 2:1 bilo bolje od Čapljine. Oba gola za Bratstvo je postigao danas sjajni Stojanov.

U Gradačcu nije bilo golova u duelu Zvijezde i Radnika iz Hadžića.