Prva liga FBiH: GOŠK slavio u nadoknadi, TOŠK bolji od Jedinstva, preokret u Hadžićima

Sa preostale tri utakmice kompletirano je 4. kolo Prve lige FBiH. Iznenađenje se zamalo desilo u Gabeli gdje je GOŠK u sudijskoj nadoknadi salvio protiv Igmana sa 2:1.

Gabeljani su poveli u 48. minuti preko Mašića, a gosti su do izjednačenja stigli zahvaljujući autogolu Ereiza u 75. minuti. I kada se činilo da će tako ostati, Islamagić je pogodio u 94. minuti za vrijednu pobjedu GOŠK-a.

TOŠK je na svom terenu nadigrao Jedinstvo sa 2:0 pogocima Šrijelja i Šabića, a veoma uzbudljivo je bilo u Hadžićima gdje je Radnik nakon preokreta slavio protiv Slavena sa 2:1. Salihović je doveo goste u vodstvo, ali je u drugom dijelu uslijedio obrat i domaćin je preko Mešića i Buljubašića stigao do punog plijena.