Proglašen za igrača utakmice: Adi Nalić upisao gol i asistenciju u novom trijumfu Malmoa

Mladi fudbaler bosanskohercegovačkog porijekla, Adi Nalić, odigrao je sjajan meč u pobjedi svog Malmoa nad Goteborgom rezultatom 3:1.

Adi Nalić, sin doskorašnjeg trenera Tuzla Cityja, Zlatana Nalića, upisao je asistenciju i pogodak u trijumfu svog tima u jednom uzbudljivijih susreta 25. kola švedske Allsvenskan lige.

Prvo je u 35. minuti Nalić asistirao za Olu Toivonena i vodstvo svog tima rezultatom 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio pogotkom u 64. minuti.

Nakon takve predstave Adi Nalić je proglašen i igračem utakmice, a tom pobjedom Malmo se dodatno učvrstio na vrhu tabele sa 10 bodova više u odnosu na drugoplasirani Hacken.