Produžeci na Kipru: Hrabri Zrinjski poravnao i bio znatno bliži velikom preokretu protiv APOEL-a

Nakon regularnog dijela utakmice APOEL i Zrinjski su završili rezultatom 2:2, pa će se pristupiti produžecima.

Zrinjski je poveo u 11. minuti golom Josipa Ivančiča, ali su vrlo brzo preokrenuli Omer Atzili i Atdhe Nuhiu za 2:1 na poluvremenu.

No, nastavak susreta donosi fantastičnu igru Zrinjskog. Redale su se prilike Mostaraca jedna za drugom, prije nego što je Nemanja Bilbija u 69. minuti poravnao rezultat.

Ni tu nije Zrinjski stao, pa su izabranici Mladena Žižovića izvršili veliki pritisak na Kiprane, no do gola ipak nisu uspjeli.

Sada ćemo pristupiti produžecima, a onda i eventualnim penalima, a ono što je jasno nakon 90 minuta, jeste da se Zrinjski i te kako može nositi sa znatno bogatijim rivalom.