Proći će godine da dobijemo ovakav meč EL: Srbijanski predstavnik ispao nakon 12 golova

Proći će dugo vremena da dobijemo luđi meč Evropske lige od onog odigranog u Senti. TSC Bačka Topola nakon herojske borbe poražena je od FCSB-a rezultatom 6:7, nakon dva produžetka i penala. Do penala rezultat je bio 6:6.

Da, dobro ste čuli. Srbijanski predstavnik je završio utakmicu sa dva igrača manje, ali se u nekoliko navrata velikom borbom vraćao herojski u meč.

Topola je vodila 2:0, ali je nakon crvenog kartona gost okrenuo rezultat. Ipak, domaćin je u 94. minuti postigao gol za produžetke i 4:4.

A tamo, vidjeli smo jos četiri pogotka. Dva puta su znatno renomiraniji Rumuni vodili, ali se TSC ponovo vraća i golom u 117. minuti odvodi meč u penale, iako sa dva igrača manje.

Tu se bolje snalaze gosti, koji rezultatom 5:4 ovjeravaju plasman u treće pretkolo.